Partizani prezanton Valentino Murataj dhe brazilianin Stenio Junior

Partizani prezanton Valentino Murataj dhe brazilianin Stenio Junior

10:26, 15/01/2021

Drejtori i Partizanit, Olsi Rama, është shfaqur para mediave për të prezantuar dy lojtarët e rinj, Valentino Murataj dhe Stenio Junior.

“Ja ku arritëm të prezantojmë dy lojtarë të rinj te Partizani. Ka patur interes të madh. Është bërë një punë shumë e mirë me stafin. Murataj është një njohje e vjetër e juaja dhe Partizanit, se është rritur këtu. Ishte dëshirë e trajnerit Daja. E kthyem në familje për të shtuar kualitetin cilësinë, agresivitetin që ka shprehur dhe në Ballsh. Ishte një marrëveshje e arritur me Bylisin. Jemi të kënaqur mirëserdhët në familje dhe një

Stenio Junior, po ta themi emrin e plotë të tij, mbaron kampionati. Ka pasur një karrierë shumë të mirë te Shkëndija. Ka ndërhyrë dhe përvoja e Pollozhanit te Shkëndija. Kur doli i lirë te Shkëndija, ishte i mirëpritur te ne. Ishte zgjedhja jonë e parë”, u shpreh drejtori i Partizanit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco