VIDEO/ Ronaldo nuk i mban nervat, shikoni ndërhyrjen e ashpër ndaj kundërshtarit

VIDEO/ Ronaldo nuk i mban nervat, shikoni ndërhyrjen e ashpër ndaj kundërshtarit

13:37, 16/07/2020

Cristiano Ronaldo zhvilloi një paraqitje zhgënjyese mbrëmjen e djeshme në barazimin 3-3 ndaj Sassuolos.

Gjatë lojës ai u pa jo pak i nervozuar, sidomos pasi humbi një rast ideal për gol, i vetëm me portierin kundërshtar.

Pasi e shpërdoroi këtë mundësi, CR7 bëri një ndërhyrje brutale një minutë më vonë. Arbitri e fali duke e ndëshkuar me kartonin e verdhë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Mondi16/07/2020 15:30

E turpshme. I ka rene takati tani, duhet ta leje futbollin

Shto koment

Denonco