Kukësi - Teuta/ 'Je burrë a s’je burrë?', Aleksi shpërthen në sharje ndaj arbitrit

Kukësi - Teuta/ 'Je burrë a s’je burrë?', Aleksi shpërthen në sharje ndaj arbitrit

22:30, 11/07/2020

Sfida mes Kukësit dhe Teutës, e vlefshme për javën e 33-të të Kategorisë Superiore është shoqëruar me një episod sharjesh në fushë.

Me mungesën e tifozëve dhe zhurmës që shkaktojnë në mbështetje të ekipeve të tyre lojtarët tashmë janë lehtësisht të dëgjueshëm kur flasin në fushë.

Lojtari i Durrësit, Albano Aleksi u ndëshkua me kartonin e dytë të verdhë, duke lënë skuadrën e Teutës me 10 lojtarë.

“Je burrë a s’je burrë. Pse je bërë frikacak," dëgjohet t’i thotë Aleksi, Jorgjit. Ndërkohë që nuk kanë munguar as sharjet. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco