Hoennes do 100 milionëshin te Bayern: Një epokë e re sapo ka filluar

Hoennes do 100 milionëshin te Bayern: Një epokë e re sapo ka filluar

22:58, 30/05/2020

Uli Hoeness, president nderi i Bayern Munich, i ka hapur dyert Kai Havertz-it, ylli i Bayer Leverkusen.

“Do të na pëlqente ta kishim në skuadër, por për momentin nuk e njohim të ardhmen e futbollit në tërësinë e tij dhe në aspektin ekonomik”, ka thënë Hoeness për Radio Bayern 1.

“Sane? Gjermania ka një brez talentesh të mëdhenj. Ne kemi një skuadër të re, mund ta imagjinoj se një epokë e re sapo ka filluar”.

Leverkusen kërkon 100 milionë euro për Havertz.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco