Këshilli Bashkiak i Shkodrës miraton buxhetin për Vllazninë

Këshilli Bashkiak i Shkodrës miraton buxhetin për Vllazninë

15:50, 29/05/2020

Ditën e sotme është mbajtur mbledhja e Asamblesë për klubin e futbollit të Vllaznisë, funksionin e së cilës e kishte Këshilli Bashkiak.

Një nga pikat e rendit për ditën e sotme, ka qenë edhe miratimi për buxhetin e Vllaznia sh.a.

Pikërisht kjo është miratuar ditën e sotme, pas mbledhjes së zhvilluar.

Kjo vjen në një kohë kur klubi i Vllaznisë është në probleme të mëdha, me lojtarët që kanë vendosur të bojkotojnë stërvitjet, për shkak se nuk kanë marrë pagat e tyre.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco