FOTO/ Notat e lojtarëve: Brescia 0-1 Milan, ja vlerësimi për Ibrën...

FOTO/ Notat e lojtarëve: Brescia 0-1 Milan, ja vlerësimi për Ibrën...

23:20, 24/01/2020

Milan ka mposhtur në transfertë 1-0 skuadrën e Brescias në Serie A.

Golin e vetëm të takimit e realizoi Ante Rebic pasi kroati përfitojë nga një rrëmujë në zonë dhe shënoi për ekipin e tij.

Kroati u vlerësua nga ‘WhoScored’ me notën 7.0.

Ja të gjitha vlerësimet e lojtarëve:

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco