Ivan Rakitic kryeson listën e dëshirave të Juventusit

Ivan Rakitic kryeson listën e dëshirave të Juventusit

18:26, 08/11/2019

Ylli i Barcelonës, Ivan Rakitic, kryeson listën e dëshirave të Juventusit.

Mesfushori kroat pëlqehet nga Interi, por edhe nga kampionët e Juventusit.

“Mundo Deportivo” bën të ditur se “Zonja e Vjetër” ka rikthyer interesimin për mesfushorin e Barcelonës.

Rakitic është afër largimit nga Barcelona, pasi ka mungesë të minutave këtë edicion.

Mbetet të shihet nëse në fillim të vitit 2020 kroati do të kalojë në Serie A, tek Interi ose te Juventusi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco