Lautaro Martinez: Jemi larg Juventusit, duhet të punojmë!

Lautaro Martinez: Jemi larg Juventusit, duhet të punojmë!

12:54, 10/10/2019

Lautaro Martinez e ka pranuar se skuadra zikaltër është pas Juventusit.

Gjatë një prononcimi për “Mediaset”, sulmuesi argjentinas tha që Interi duhet të punojë shumë për të arritur në nivelin e Juventusit.

 “Juventusi është një skuadër e fortë. Ne u mblodhëm pas ndeshjes dhe folëm të gjithë, duhet të punojmë fort që të arrijmë në nivelin e tyre.

“Humbja nuk u mor si një sinjal negativ, por si një stimul që të përmirësohemi më shumë”, – tha Martinez.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco