Mourinho refuzon ofertën e klubit francez

Mourinho refuzon ofertën e klubit francez

23:22, 09/10/2019

Jose Mourinho ka refuzuar një ofertë të Lyon për t’iu rikthyer pankinës.

Trajneri portugez ka mbetur pa ekip që pas shkarkimit nga Manchester United në dhjetor të vitit 2018.

Ish-trajneri i Interit ka treguar disa herë dëshirën për t’iu rikthyer futbollit, duke pritur një ofertë serioze.

Sipas “RMC”, Jose Mourinho së fundi ka refuzuar një ofertë nga Lyon, për të zëvendësuar Sylvinhon.

Mourinho është në pritje të ndonjë oferte nga Premierliga, duke kërkuar rikthimin në futbollin anglez.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco