Nuk ‘ngopet’ me Coutinhon, Bayern synon blerjen që po 'çmend' të gjithë!

Nuk ‘ngopet’ me Coutinhon, Bayern synon blerjen që po 'çmend' të gjithë!

18:02, 21/08/2019

Bayern Munich është në negociata për të kryer një tjetër transfertë të madhe.

Bëhet fjalë për “yllin” e Manchester Cityt, Leroy Sane, për të cilin është rikthyer sërish vëmendja dhe nuk do të kursehen as 100 milionë euro.

Gjermani është lënduar në ndeshjen kundër Liverpoolit, dëmtim i cili do ta mbajë jashtë fushës për një kohë të gjatë.

Pavarësisht arritjes së Philippe Coutinho si huazim nga Barcelona, “bavarezët” kërkojnë edhe transferimin e Leroy Sanes duke përforcuar akoma edhe më shumë repartin ofensiv.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco