Sanchez zgjedh numrin që do të mbaj në fanellën

Sanchez zgjedh numrin që do të mbaj në fanellën

09:04, 20/08/2019

Alexis Sanchez do të largohet nga Manchester United, dhe do t'i bashkohet ekipit të Inter.

Sipas asaj që raporton “Sky Sport” ditën e sotme pritet që të zyrtarizohet gjithçka.

Madje Sanchez e ka zgjedhur dhe numrin që do të mbajë mbi shpinë, atë me nr7.

30 vjeçari do të kalojë tek “zikaltrit” në formën e huazimit me të drejtë blerje në fund të sezonit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco