E duan shumë klube, Antonio Conte në dilemë për të zgjedhur

E duan shumë klube, Antonio Conte në dilemë për të zgjedhur

14:17, 18/04/2019

Antonio Conte ka konfirmuar se do të rikthehet në futboll në sezonin tjetër, te një klub me një projekt që do ta bindë atë.

Trajneri italian është i papunë që pas largimit nga Chelsea verën e kaluar, me Interin, Romën dhe Milanin, që interesohen për shërbimet e tij.

Ish-trajneri i Kombëtares së Italisë, po ashtu është përmendur si një kandidat potencial për të marrë drejtimin e Real Madridit, kur posti i trajnerit te kjo skuadër ishte bosh.

“Unë ende nuk e di se ku do të shkoj. Por sigurisht që unë do të zgjedh një ekip që ka një projekt që më bind mua”, deklaroi Conte.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco