VIDEO/ Sevilla në avantazh, shikoni çfarë goli pëson Strakosha!

VIDEO/ Sevilla në avantazh, shikoni çfarë goli pëson Strakosha!

18:26, 20/02/2019

Sevilla ka kaluar në avantazh 1-0 në duelin e kthimit kundër Lazios të vlefshme për fazën e 1/16-ave në Europa League.

Në minutën e 20’ ishte Wissam Ben Yedder i cili shënoi me portën e boshatisur, pasi Strakosha grushtoi gjuajtjen e parë nga vendasit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment