Shehi: E kishim harruar shijen e fitores, skuadra po funksionon

Shehi: E kishim harruar shijen e fitores, skuadra po funksionon

20:30, 11/02/2019

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi, mendon se skuadra e tij ka mundësitë të bëjë diferencën me blerjet e reja që ka afruar në ditët e fundit të merkatos.

Pas fitores 2-1 me Laçin, tekniku i korçarëve foli për “SuperSport”, ku tha: “Sigurisht që jemi të kënaqur se u kthyem te fitorja, se pas shumë javëve kishim harruar si është shija e fitores. E dimë se merr tri pikë, por e kishim harruar shijen. Më vjen mirë se po funksion skuadra, më vjen mirë që blerjet e reja po shkrihen me ekipin dhe më pëlqen ku jemi, me këtë fitore sot”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco