Ronaldo shet vilën luksoze në Angli, ja çmimi marramendës

Ronaldo shet vilën luksoze në Angli, ja çmimi marramendës

08:35, 14/01/2019

Cristiano Ronaldo duket se nuk ka ndërmend më kurrë të rikthehet të jetojë në Angli.

Portugezi sw fundmi ka shitur vilën e tij super luksoze që ndodhej në Manchester.

Vila kishte filluar të binte në vlerë, prandaj Ronaldo e shiti atë për 3.2 milionë euro, ndërkohë e kishte blerë 3.9.

Vendimi i tij tregon hapur se Ylli i Juventusit nuk e mendon aspak të ardhmen e tij në Angli.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Edlir Rameta 14/01/2019 12:26

Me e shtrenjte ora e CR7 se Vila.

Shto koment

Denonco