Formacionet Zyrtare: Bournmouth-Liverpool, Shaqiri...

Formacionet Zyrtare: Bournmouth-Liverpool, Shaqiri...

13:28, 08/12/2018

Xherdan Shaqiri është përsëri titullar në takimin që Liverpool do të luajë në fushën e Bournemouth.

Shqiptari ka arritur që të spostojë nga ‘11’ Sadio Mane.

Shaqa në pesë takimet e fundit ka nisur katër sfida si titullar dhe është kthyer në një lojtar kyç në ekipin e Klopp.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco