VIDEO/ Ndeshja më e 'çmendur' e fundjavës, për 10 minuta 4 gola

VIDEO/ Ndeshja më e 'çmendur' e fundjavës, për 10 minuta 4 gola

09:42, 16/10/2017

Valencia mposhti Real Betisin me rezultat 6-3 në një ndeshje të çmendur.

Në minutën e 79-të Valencia ishte në epërsi me rezultat 4-0, por ndeshja nuk kishte përfunduar këtu pasi për vetëm 5 minuta vendasit u rikthyen duke shënuar tre gola, për rezultatin 4-3.

Mirëpo Valencia shënoi përsëri dy gola në dy minutat e fundit të ndeshjes dhe fitoi 6-3. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>