Lajmi i fundit

Forza Italia dënon sulmin ndaj Berishës: I papranueshëm, të hetohen lidhjet e autorit

Parashikimi i motit për ditën e shtunë dhe të diel, bëhuni gati për 'plazh'

Parashikimi i motit për ditën e shtunë dhe të diel, bëhuni gati për 'plazh'

16:50, 07/10/2022
A+ Aa A-

Për fundjavën që presim përpara vendi ynë do të vijojë të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike.

Sipas SHMU moti parashikohet i kthjellët në pjesën më të madhe të territorit por nuk do të mungojnë alternimet e vranësirave kalimtare kryesisht në orët e mesditës.

Image

Era do të fryjë me drejtim kryesor juglindje – veriperëndim me shpejtësi mesatare 1-3m/s ndërsa në bregdet dhe lugina era me rrahje deri në 4-6m/s.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco