Lajmi i fundit

LIVE - Sali Berisha prezanton në Mat kandidatit e koalicionit 'Bashkë Fitojmë', Skënder Gjuci

Berisha: Vjedhje ditën për drekë nga kompania ‘Xhepi’. Kryetar Gurrës i duhen para

Berisha: Vjedhje ditën për drekë nga kompania ‘Xhepi’. Kryetar Gurrës i duhen para

21:40, 18/03/2023
A+ Aa A-

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka denoncuar kryetarin e Bashkisë Librazhd se po vjedh ditën për diell paratë e qytetarëve.

‘Vjedhje ditën për drekë nga kompania ‘Xhepi’. Kryetar Gurrës i duhen para’, shkruan Berisha në Facebook.

Në denoncimin e bërë publik nga Berisha dallohet ‘nga tabela që bashkia reklamon investimin për zgjerimin e trotuarit (rruga e Arbrit) në qytet, firma që zbaton punimet është anonym, pra lekët i merr Kastrioti me patronazhistet e rilindjes’.

Postimi i plotë:

Vjedhje ditën për drekë nga kompania “Xhepi. Kryetar Gurres i duhen para.

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital! sb

Pershendetje doktor! Ketyre i ka plasur fare cipa.  Krytari i Bashkise Katstriot Gurra vazhdon te vjedhi parat e qytetareve te Librazhdit ne menyren me te paskrupullt . Sic duket nga tabela qe bashkia reklamon investimin per zgjerimin e trotuarit (rruga e Arbrit) ne qytet, firma qe zbaton punimet eshte anonim pra leket i marre Kastrioti me patronazhistet e rilindjes . Anonim

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco