Lajmi i fundit

'Çim Peka LIVE'/ 'Rikthimi' i Berishës dhe e ardhmja e PD

Lidhja e qeverisë me bandat/ OSBE-ODHIR: Në Shkodër, u panë grupe të rinjsh që ‘kontrollonin zonën’

Lidhja e qeverisë me bandat/ OSBE-ODHIR: Në Shkodër, u panë grupe të rinjsh që ‘kontrollonin zonën’

20:46, 26/07/2021
A+ Aa A-

Raporti final i OSBE-ODHIR ka nxjerrë në pah edhe të gjithë akuzat e opozitës në lidhje me kapjen e zgjedhjeve nga bandat të promovuara nga qeveria.

Sipas raportit në Shkodër në disa qendra votimi u vu re prania e disa grupeve të të rinjve të cilët kontrollonin zonën.

‘Në disa qendra votimi u vu re prania e grupeve të të rinjve të cilët duket se e "kontrollonin zonën"

Në Shkodër u regjistruan disa raste të shpërndarjes së parave në afërsi të qendrave të votimit.’

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari26/07/2021 22:52

SA ZGJEDHJE TE MIRA! SA ZGJEDHJE DEMOKRATIKE, TE NDERSHME DHE TE LIRA!!! DO NA MARRIN MESYSH DHE SHEMBULL E GJITHE BOTA! TE NA RROJNE ZNJ. KIMETE, SHBA, Z. SORECA DHE BE! KETO ZGJEDHJE JANE TURPI ME EKSTREM I TURPEVE TE SHBA DHE BE! KETO ZGJEDHJE JANE FRUT I MBESHTETJES SE PA KURSYER TE ZYRTREVE ME TE KORRUPTUAR E ME KRIMINELE TE SHBA DHE BE NE TIRANE, NE BRUKSEL E NE WASHINGTON! JA EDHE REZULTATI I MENDER REFORMES NE DREJTESI! A JANE TE PRANUESHME ZGJEDHJE TE TILLA PER BOTEN DEMOKRATIKE?

Shto koment

Denonco