Zbardhet lista/ Ja deputetët që do të marrin nën hetim Presidentin

Zbardhet lista/ Ja deputetët që do të marrin nën hetim Presidentin

10:12, 07/05/2021
A+ Aa A-

Janë bërë publikë emrat e anëtarve të komisionit parlamentar që do të vlerësojë kërkesën e deputetëve socialiste për shkarkimin e Presidentit të Republikës

Lista e plotë e emrave të deputetëve pjesëmarrës në Komisionin Hetimor.

Kryetar: Alket Hyseni

Nënkryetar: Myslym Murrizi

Sekretar: Klotilda Bushka

Anëtar:

Vasilika Hysi

Elena Xhina

Spartak Braho

Halil Jakimi

Nikolin Staka

Arlind carcani

Zëvendësues:

Ermonela Felaj

Xhemal Qefalia

Eugen Bojaxhi

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Pata10/05/2021 12:27

SpartK kurva vafsh te enveri ore klysh kurve i pidhit te nexhit

Shkodran07/05/2021 11:58

Ky Spartak Braho paska qene kokrra e bythqirit,njeri pa shtyll kurrizore,nje plak qelbesir dhe mbeturin...cope muti

t07/05/2021 10:23

Do ti rruani bishtin o alket qenib dhe spartak bushtra

Shto koment

Denonco