Hartuese e programit të PD 'Shqipëria fiton', Tabaku edhe e shpjegon derë më derë

Hartuese e programit të PD 'Shqipëria fiton', Tabaku edhe e shpjegon derë më derë

09:30, 22/02/2021
A+ Aa A-

Jorida Tabaku, një nga hartueset e programit “Shqipëria fiton”, programit qeverisës të PD pas 25 prillit, ka nisur takimet me qytetarë në Sauk për të dëgjuar problem e tyre dhe dhënë shpresë nëpërmjet programit që PD ka shpalosur për të gjithë sektorët e jetës.

“Mëngjes i këndshëm në kodrat e Saukut me familjet e mira të Tiranës në këtë zonë, shkroi Tabaku në Fb. -  Aty gjen dy fije shprese edhe mes halleve të mëdha.”

    © SYRI.net

    Lexo edhe:

    Komentet

    Shto koment

    Denonco