Vasili: Mashtruesi Veliaj e blen ujin për vete, ndërsa qytetarëve u thotë pini nga rubineti se është i mirë

Vasili: Mashtruesi Veliaj e blen ujin për vete, ndërsa qytetarëve u thotë pini nga rubineti se është i mirë

11:09, 21/02/2021
A+ Aa A-

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili ka reaguar gjatë ditës së sotme ndaj mashtrimeve të vazhdueshme të kreut të Bashkisë së Tiranës për ujin e pijshëm.

“Kur ky kryemashtruesi i Bashkisë gënjen edhe për ujin, që pijnë dhe fusin në trup qytetarët e Tiranës mendo për të tjerat”, shkruan Vasili në një shenim në faecbook.

Ja postimi i plotë:

Ky mashtruesi Veliaj për vete e blen ujin, ndërsa qytetarëve u thotë pini nga rubineti se është ujë i mirë.

Kur ky kryemashtruesi i Bashkisë genjen edhe për ujin, që pijnë dhe fusin në trup qytetarët e Tiranës mendo për të tjerat.

Ky sa here hap gojën vetëm mashtron!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco