SYRI TV LIVE/ Artistët dhe aktivistët tubim përpara SPAK, kërkojnë përshpejtimin e hetimeve

SYRI TV LIVE/ Artistët dhe aktivistët tubim përpara SPAK, kërkojnë përshpejtimin e hetimeve

11:16, 21/05/2020
A+ Aa A-

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco