VIDEO/ ‘Një monstër si ky asnjë komb nuk e toleron’... Si gënjeu Rama që nuk do prishë shtëpitë pa leje

VIDEO/ ‘Një monstër si ky asnjë komb nuk e toleron’... Si gënjeu Rama që nuk do prishë shtëpitë pa leje

18:38, 08/11/2019

Edi Rama erdhi në pushtet me premtimin e madh bërë qytetarëve se nuk do prishë asnjë shtëpi të ndërtuar pa leje.

Por sapo mori pushtetin, ligji i parë që ndyshoi ishte ai për legalizimin, duke e ndryshuar nga legalizim-urbanizim në urbanizim-legalizim.

Një video e postuar nga ish-kryeministri Berisha tregon pikërisht Ramën se si fillimisht gënjeu qytetarët dhe më pas tallet me fatin e tyre duke i nxjerrë në rrugë.

Ndiqni më poshtë videon

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari08/11/2019 19:40

I lumte BYTHA! I lumte BYTHA! Shqiptaret kane vdekur!!! Shqiptaret vetem kane qejf qe te dalin neper ekranet e e televizioneve!!! Per te tjerat te rruajne BYTHEN! Ah, po e vrasin ne vend po iu dridhur dora fare vellane, babane dhe komshiun ne vend per 1 meter gardh!!! E vrasin pa u menduar dy here edhe shokun e ngushte me arsyen "pse me pe keq"!!!

Shto koment

Denonco