Karikatura e ditës/ Ramaforma!

Karikatura e ditës/ Ramaforma!

17:53, 08/11/2019
A+ Aa A-

Kostumi i ri i Drejtësisë që po qep Rama sipas shtatit të Rilindjes! Kjo është karikatura e radhës e mjeshtrit Bujar  Kapexhiu që ironizon Ramaformën e Ramës, që shfaqet pranë një makine qepëse duke stiluar kostumin e ri të drejtësisë ndërkohë që në krah Presidenti Meta i kujton se kjo është Rama dhe jo Modeli i ri i Reformës siç pretendon Rama.

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco