Baton Haxhiu dhe Gent Cakaj kapen ‘mat’ në Stamboll, drekë në restorantin luksoz

Baton Haxhiu dhe Gent Cakaj kapen ‘mat’ në Stamboll, drekë në restorantin luksoz

22:10, 14/08/2019

Baton Haxhiu dhe ministri i jashtëm në detyrë Gent Cakaj janë kapur duke drekuar në një prej restoranteve më luksoze të Stambollit.

Bëhet fjalë për një prej restoranteve të rrjetit të famshëm “Nusret”, raporton Syri.net.

Pamjet janë publikuar nga ish kryeministri Sali Berisha.

Postimi i Berishës:

Baton Stanishiqi dhe çiraku i tij, sugari bis i Edvinit, Cakaj sot ne Stamboll tek Nusreti!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktor! Shpresoj t’ia keni kaluar mire. Me sollen 2 video te shkurtra, ku jane Baton Haxhiu me Gent Caken ne Stamboll. Vendndodhjen ma shpjeguan si lokali i Nusretit te famshem, ku vjen fatura 1000 euro. Videot jane bere sot.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Daj Jaku15/08/2019 00:01

Babë e bir.

Shqiptari14/08/2019 23:52

Kaq hale gjigande e ktheu Sqhiperine Rama, saqe ka mut per te gjithe!!! Edhe per keta serbo-kosovaret e qelbur!!!!!

Many14/08/2019 22:43

E para keto te dyja edhe pushimet bashk I kalojn? E dyta ky Nusreti ishte komplet humbje kohe dhe dollaresh. Kush nuk e ka provu ka shpetu.

Shto koment

Denonco