FOTO/ Kriza politike, Berisha e Mediu darkë pune me kongresmenë amerikanë

FOTO/ Kriza politike, Berisha e Mediu darkë pune me kongresmenë amerikanë

10:11, 15/07/2019

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe kreu i Partisë Republikane Fatmir Mediu kanë zhvilluar një darkë pune me disa kongresmenë amerikanë të cilët kanë ardhur në Shqipëri.

Gjatë mbrëmjes së djeshme, Berisha dhe Mediu kanë takuar dhe darkuar me kongresmenin Lance Gooden dhe kongresmenin Dana Rohrabacher, si dhe Paul Berhends, miq të hershëm të Shqipërisë.

Image

‘Darke pune me miqtë dhe ish-kryeministrin Sali Berisha ku është diskutuam për situatën e rëndë në Shqipëri’, shkruan kreu i PR-së Fatmir Mediu.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco