Ramës ja ngrijnë buzëqeshjen tek dera e makinës në Londër

Ramës ja ngrijnë buzëqeshjen tek dera e makinës në Londër

09:46, 18/06/2019

Edi Rama është arratisur nga Shqipëria, e cila është përfshirë nga skandali i vjedhjes dhe blerjes së votave në zgjedhjet lokale të Dibrës.

Ka ikur në Londër, ku është i ftuar në një takim të një prej gazetave vendase.

Por ajo që Rama nuk ka pritur në Londër ka qenë protestat e shqiptarëve ndaj tij.

Ata i kanë ngrirë buzëqeshjen sapo ka zbritur nga makina.

Shikoni pamjet:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Amon more,cfare jane keto lajme,20/06/2019 15:17

pak dite me pare kjo foto ishte per nje lajm tjeter,ate ne te cilin kryeministrit i thoshin "Rama ik" edhe ne Londer ,e sot qenka lajm tjeter............

Shto koment

Denonco