Librazhd/ Sulmohet Rama, frikë dhe panik në eskortë

Librazhd/ Sulmohet Rama, frikë dhe panik në eskortë

20:58, 13/06/2019

Edi Rama është pritur me protesta masive në Librazhd.

Qytetarët të revoltuar ndaj tij dhe qeverisjes së dështuar i kanë zënë pritë në qytetin e Librazhdit.

Por protesta e sotme në shtëpinë e Taulant Ballës e ka tronditur Edi Ramën.

Qytetarët e kanë qëlluar me perime dhe me kartona, duke e futur në panik Ramën dhe shoqëruesit e tij.

Për më shumë, shikoni këto pamje ekskluzive të SYRI.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco