Vjen përgjigjja e parë nga opozita, për letrën e dytë të Ramës: Nga ty pritet një telegram me këtë tekst…!

Vjen përgjigjja e parë nga opozita, për letrën e dytë të Ramës: Nga ty pritet një telegram me këtë tekst…!

13:58, 23/05/2019

Vetëm pak minuta pas letrës së dytë të Edi Ramës drejtuar kreut të opozitës, Lulzim Basha, ka ardhur edhe përgjigjja e parë nga radhët e opozitës.

Kryetari i PDK, Nard Ndoka, ka reaguar shkurt nëpërmjet një postimi në Facebook. Ndoka i bën me dije Edi  Ramës, se nga ai pritet vetëm telegrami i dorëheqjes.

“Pritet një telegram për krizën: Jap dorëheqjen!”, shkruan Ndoka.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

krasasi tp23/05/2019 14:42

Te vegjelit flasin ne fund.Flesin me radhe.Neper dasma i ulnin neper tavolina me vehte.Mos fol as si pare i te nderuarve demokristian, pamvaresisht se te kane mbajtur si filozof i grupit opozitar ne parlament.Puno te bashkosh demokristianet ,Zmadhoje PDK nepermjet rithemelimit.Ndryshe rrezikon te mos begenisesh me as nga PD.Do na mungosh mesa duket ne parlamentin e ardhshem.

U bo Pleh23/05/2019 14:40

Rame, jep doreheqjen se u merzit Nard pordha , don post! hahahaha amon more amon cka na ka gjet, kush do bohet ne nji her Minister hahaha ! Nard ndoka, Dule, Dash shehu,Fatmir mediu, Duka i durresit, PRESIN, pret dhe Monika ZV Kryeministre hahaha formacioni i neveriteshem; Iken nje pale plehra dhe vije plehrat e meparshem! Une dua Cim peket modele ministrash!

Shto koment

Denonco