Paralajmërimi i fortë për Ramën: Ndize, pastaj e shohim kush mbijeton

Paralajmërimi i fortë për Ramën: Ndize, pastaj e shohim kush mbijeton

14:41, 20/04/2019

Lëvizjet e fundit të dirigjuara nga Edi Rama, si kërcënimet e Sandër Lleshit dhe Taulant Ballës kanë sjellë reagimin e Edi Palokës.

Nënkryetari i Partisë Demokratike shkruanë në Facebook se Rama është gati ti vejë zjarrin Shqipërisë, vetëm qëmbi hi të sundojë ai.

Por Paloka bën një paralajmërim të fortë për Ramën.

Reagimi i plotë i Edi Palokës:

Rama nuk e ka problem ti vere zjarrin e te ktheje gjithshka ne hi, mjaft qe te jete i sigurte se mbi hirin do sundoje ai !

Ndize!

Te shohim a do sundosh mbi hirin apo shqiptaret do pshurrin mbi hirin tend!

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

ktvut23/04/2019 16:17

pirdh pirdh, ata e kane ndezur me kohe

Sehiri20/04/2019 16:55

Ky Edvin Paloka me nxjerr mallin e Shefqet Pecit . Qe të dy të vrasin, por vetem me nje ndryshim; Shefqeti të vriste me plumba, ndersa ky Paloka të vret me pordhe!!!

Askushi20/04/2019 15:34

Rama e ka ndezur, akoma kerkoni me shume.... ? Kjo u be si ajo fjala, “ sill dhe nje here, pa te shohesh”

Skrapari20/04/2019 15:08

Bravo Paloka. Le ta provoje Ed bytheqiri, kapter Leshi, kercikuqi Palla nga fshati librazhd. E dine mire ridhjerasit se c'perfaqesojne demokratet.

Shto koment

Denonco