VIDEO provë/ Dëgjojeni vetë, ja si u ble Ralf Gjoni

VIDEO provë/ Dëgjojeni vetë, ja si u ble Ralf Gjoni

22:37, 21/03/2019

Ralf Gjoni është betuar sot në Kuvend si deputet i ri.

Ka pasur akuza të shumta për blerjen apo emërimin e tij si deputet.

Video e mëposhtme jep fakte se si është blerë deputeti i ri i Kuvendit, Ralf Gjoni.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

edi romi22/03/2019 23:26

miq, po shpall nje konkurs: kush me gjen nje pederast monster te njejte si ky legen, do ti jap rrogen e pare te qelbur te ketij qelbesire.

Korabi22/03/2019 09:08

Nuk eshte politika kurve por erald eshte kurve ,llahing e lavire

Edi22/03/2019 05:41

Plehre e pariciklueshme. Me keto njerez do ece perpara Shqiperia?!

Edi22/03/2019 05:34

O te q... kina ropt ty o kurve e qelbur.ti do mbytur ne kanalizimet e wc-se pederast.

Ed22/03/2019 05:28

Mandatet e ketyre Jane nul, opozita Ka marre nje vendim te jete jashte parlamentit ,keta legena perfaqsojne veten e tyre dhe jo opoziten.keta si persona smarrin dot as voten e familjarve te vet dhe jo me te tjera.

Bbbbbbbb22/03/2019 00:08

Po s'kane turp keta qe fjalet e tyre i bejne hasha! Ne 7 janar 2019 bente thirrje per te djegur mandatet e pas tre muajve hyn ne parlament ne emer te integrimit. MIRE BERI! VETEM MOS JA JEPNI ATE RROGEN E QELBUR! LE TA BEJE PARLAMENTARIZMIN VULLNETARISHT PA PAGESE! POLITIKA- KURVE E MADHE!

Shto koment

Denonco