VIDEO/ Dy fytyrat e Edi Ramës, ja çfarë thoshte për mediat e huaja kur ishte në opozitë

VIDEO/ Dy fytyrat e Edi Ramës, ja çfarë thoshte për mediat e huaja kur ishte në opozitë

12:21, 18/03/2019

Drejtuesi i lartë i LSI Petrit Vasili ka postuar në faqen e tij ne facebok një shenim dhe një video të Edi Ramës kur ai ishte ne opzitë dhe drejtionte protete ne Tiranë.

“Shiheni vetë videon se si villte anglisht në Al Jazeera po ky individ, kur ishte në opozitë”.

“Video flet shumë qartë”, shrkuna Vasili ne shen simin e tij.

Ja postimi i plotë:

Shihni si Edi Rama baltoste në anglisht Shqipërine.(video).

Edi Rama pak ditë më parë ja çfarë thoshte pa ju dridhur qerpiku:

"Kur nënshkruam me Bashën marrëveshjen, i kërkova dy gjëra, rezultati nuk kontestohet dhe Shqipëria nuk shahet në gjuhë të huaj".

Shiheni vetë videon se si villte anglisht në Al Jazeera po ky individ, kur ishte në opozitë.

Video flet shumë qartë.

E vetmja gjë që mbetet është që ky Edi Rama të thotë që s'është ai në mënyrë që të qeshë gjithë dynjaja.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco