Pushteti jep 300 mijë euro kush pranon mandatin e deputetit

Pushteti jep 300 mijë euro kush pranon mandatin e deputetit

22:58, 04/03/2019

I ftuar në studion e emisionit “360 gradë” në Ora News, profesori Sazan Guri ka argumentuar arsyet pse e refuzoi marrjen e mandatit të deputetit.

Më tej ai konfirmoi edhe diçka shumë të rëndë.

Ai pranoi se janë ofruar 300 mijë euro nga pushteti për të pranuar mandatin.

I pyetur nga drejtuesi i emisionit nëse ishin të vërteta disa lajme që kishin qarkulluar në media sipas të cilave nga pushteti kishin ardhur pagesa deri në 300 mijë euro për të pranuar mandatin, kandidatët që ishin poshte në listë për të krijuar “opozitën e re”, Sazan Guri e konfirmoi: 'Po është e vërtetë'

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

ktvut07/03/2019 12:09

pler komuniste. preferon tja jap ketyre budallenjve se sa te promovonte intelektualet qe i shantazhoi dhe i nxorri jashte loje per shkak te egos se tij. tani o jane ne emigracion ose ja ka ulur steken aq sa te luftojne per mbijetese. i semure psiqik...madje familjarisht do te thoja

Loran shhehu04/03/2019 23:14

Ahere parlamrnti do mbushet ???????????????????????? por do mbushet me delenxhinj

Shto koment

Denonco