FOTO/ Rama uron me familjen, por ky detaj do u habisë

FOTO/ Rama uron me familjen, por ky detaj do u habisë

11:31, 01/01/2019

Edi Rama ka uruar mbrëmë Vitin e Ri 2019 me një foto familjare.

Së bashku me bashkëshorten e tij Linda Ramën, fëmijët Gregu, Rea dhe Zaho, Edi Rama publikoi urimin në Facebook.

Por një detaj duket se u ka ikur të gjithëve.

Kush i ka lënë ato këpucë në majë të bibliotekës?

Rastësi apo si zakonisht Rama përpiqet të bëjë interesantin.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Sg04/01/2019 20:20

Leks sorra e kapi dhe kte po do zoti nuk ja kap edhe grekun se pak si shume dashnore ka ber ne ballkan ai/ajo

Tirona02/01/2019 21:09

Jam dakort me paragolesin per Grekun.Po djali babes eshte mjere mamaja qe ka lujt nga trute per kete drogmen ja merr dhe cunin tani.Dhimbje per nonen e vet.Po e shifni kete djalin e vogel vetem emrin ka Shqipetar se eshte fare SERBI.Me ke ngjan ne kete foto????me asnjerin.Prinderit festojne ne Serbi me leket e Ed Rame Droga

Nothing Elsa matters02/01/2019 04:07

O Krist I biri I Edit, fare e keqe ca pret.

Shkreli - keshilltari i ngjyrave 01/01/2019 23:40

Ngjyra e dhomes se ditës është RAL -MUT 313 E ka zgjedhur vetë Alban Eftibiu kampionin e saj, ditën që bëri analizat e urines me sebep diarrenë akute. Kepucet mbi mobilje janë te Edvinit i vesh neper shtepi- fiksim i ka takat e larta që të arrije 1.93; i fshehin aty se i vesh Zaho

Krist01/01/2019 15:37

Cuditem me Gregun.U rrit me shume mundime nga e ema,qe e lindi,jetoi deri sa u be burre me te,dhe tani qe i ati,qe nuk e ka dashur dhe e ke trajtuar si te huaj,u be rilindas,feston me familjen qe nuk e lidh asgje (simbas rilindasit),dhe ka lene nenen e vet vetem,duke i shtuar edhe me shume dhimbjet e saja.Me duket, jo vetem turp,por edhe mosmirenjohje,thjesht per interesa.....

Shto koment

Denonco