Policia sulmon edhe deputetët e opozitës

Policia sulmon edhe deputetët e opozitës

17:54, 22/11/2018

Jo vetëm qytetarët dhe protestuesit e Unazës së re, por dhuna policorfe ka rënë dhe mbi deputetët e opozitës, të cilët ishin të pranishëm mbrëmjen e sotme në krahë të qytetarëve.

Deputetët Flamur Noka, Endrit Brahimllari, Floida Kërpaçi janë përplasur dhe shtyrë me dhunë nga forcat e policisë të pranishme në protestë.

Dhuna ndaj deputetëve të opozitës është ushtruar pas urdhrit të NënDrejtorit të policisë Xhovalin Loci.

    © SYRI.net

    Lexo edhe:

    Komentet

    Shto koment

    Denonco