Denoncimi/ Shefi i policisë i arrestuar me 2 ton hashash në Greqi mik i ngushtë i Fatmir Xhafës!

Denoncimi/ Shefi i policisë i arrestuar me 2 ton hashash në Greqi mik i ngushtë i Fatmir Xhafës!

21:35, 20/10/2018
A+ Aa A-

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka postuar një tjetër denoncim të qytetarit dixhital, i cili i përket datës 14 tetor, ku ai tregon se Vangjel Xhavarra, shef policie në Laç është kapur me dy ton hashash në Greqi.

Ky është vetëm denoncimi i parë i bërë nga qytetari dixhital, pasi një tjetër qytetar ka denoncuar arrestimin e shefit të policisë.

Ndërkohë në denoncim thuhet se droga e kapur në Greqi i përkiste Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafa.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri:

Këtu keni një status për narkokomisarin Vangjel Xhavara mik dhe lidhje e Fatzi Xhafës, në të cilin më dt 14 shtator qytetari dixhital denoncon arrestimin e tij me dy ton hashash. sb

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco