Ish-ministri: Qeveria jonë ia jep edhe liqenin artificial Greqisë, por kurrë si jep ...

Ish-ministri: Qeveria jonë ia jep edhe liqenin artificial Greqisë, por kurrë si jep ...

11:32, 21/02/2018

Nuk i mungon ironia. Ish-ministri i Drejtësisë në qeverinë e Edi Ramës, Ylli Manjani ka ironizuar deklaratat e qeverisë dhe kërkesën për plotfuqinë në negociatat me Greqinë.

Manjani thotë se qeveria e Edi Ramës është e gatshme të japë gjithçka, por përveç kryeministrit.

Ja çfarë shkruan Ylli Manjani në Facebook:

Qeveria jonë ende nuk ka denoncuar deklaratat e Presidentit të Greqisë kundër Çamërisë dhe Shqipërisë!

Ndërkohë nuk lë rast pa denoncuar Presidentin e Shqipërisë, që thjesht po bën detyrën sipas Kushtetutës!

Jo detin, por edhe liqenin artificial të Tiranës i japin Greqisë.

Jo Çamërinë, por edhe Shqipërinë e japin.

Vetëm kryeministrinë jo!

Po kur thonë “duam të bëjmë negociata”!!

Hahahahahahahahhahaha

Çfarë shakaje!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

T22/02/2018 20:40

Ky ben lojen e Edi Rames qe I thote Serbise pak pike turpi ne nje i nterviste ne nje gazete serbe, qe ju serbet nqs doni mund ta merni veriun e kosoves sikur keto jane pronaret e kosoves dhe te shqiperise dhe bejne cfare te duan me keto troje qe jane lare me gjake nga patriotet shqiptare.Keto lloje a nalistash qe kur ka ardhur Edi Rama na e kane shpifur duke folur ne cdo lloj televisioni dhe dukemi sikur jemi ne nje vende te huaj .Kur te zhduket Edi Rama do te zhduken edhe keto lloj analistash qe kane nivelin me te ulet te shoqerise

gramoz21/02/2018 17:21

Je i modh Yllo je i modh, po e leqendis per dit qeverin e plerave me ne krye liderin rajonal Ed drogen. Vazhdo keshtu Yllo mos ja u ndaj telefonin.

gent21/02/2018 12:05

SHAKAJA JE TI MORE Z.MANJANI.

Shto koment