Arrestohen dy të ‘fortët’ e Lezhës. Emrat

Arrestohen dy të ‘fortët’ e Lezhës. Emrat

17:49, 12/08/2017

Dy të rinj u arrestuan nga Policia e Lezhës, të dy me precedentë të mëparshëm kriminalë.

Gjovalin Kola 25 vjeç u vu në pranga pasi gjatë një kontrolli që policia bëri në një lokal tek Kryqëzimi i Shën Kollit, atij ju gjet një armë zjarri TT pa leje.

Gjovalin Kola ishte i shoqëruar në lokal edhe nga Lekë Kola, dhe të dy kanë kundërshtuar me forcë efektivët e policisë për të mos i lejuar që ti kontrollin.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment