VIDEO/ Policia ‘pushton’ autostradën Tiranë-Durrës, ja çfarë kërkon

VIDEO/ Policia ‘pushton’ autostradën Tiranë-Durrës, ja çfarë kërkon

17:25, 19/05/2017

Policia e Shtetit ka nisur gjatë ditës së sotme një aksion blic në autostradën Tiranë-Durrës, ku ka zhvilluar kontrolle mbi një numër të madh automjetesh.

Sipas burimeve, rreth 30 policë kanë qenë të pranishëm në rrugë, dhe synimi ishte ndalimi i një makine të dyshimtë e tipit “Audi” fuoristradë e zezë.

“Nuk ka shumë informacione se për çfarë po ndodh konkretisht ky kontroll i befasishëm, por si pasojë ato kanë krijuar trafik të rënduar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment