U mbyt në lumin Mat, gjendet trupi i pajetë i 22-vjeçarit

U mbyt në lumin Mat, gjendet trupi i pajetë i 22-vjeçarit

08:43, 01/06/2023
A+ Aa A-

Eshtë gjetur trupi i pajetë i 22-vjeçarit Valentin Nikolli që u mbyt në lumin Mat.

Nikolli u mbyt dje në lumin Mat teksa po peshkonte me dy shokët e tij, i riu u fut për tu larë por rrjedha e fortë e ka marrë me vete.

Shokët e tij kanë arritur ta shikojnë për disa minuta dhe më pas ju ka humbur nga shikimi për shkak të rrjedhës se fortë të lumit.

Burime për Syri Tv bëjnë të ditur se trupi i pa jetë i 22 -vjecarit u gjet pak metra nga vendi ku u mbyt në afërsi të urës së Zogut.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco