FOTO/ Me pranga në duar, Gert Shehut i komunikohet masa e arrestit, agresori nuk jep asnjë shpjegim

FOTO/ Me pranga në duar, Gert Shehut i komunikohet masa e arrestit, agresori nuk jep asnjë shpjegim

10:05, 07/12/2022
A+ Aa A-

Gert Shehut, 31-vjeçarit që dhunoi me grusht kreun e opozitës, Sali Berishën, i është komunikuar masa e arrestit në ambientet e spitalit.

Me pranga në duar dhe i shtrirë në spital, Shehu shfaqet në praninë e policëve duke firmosur deklaratën.

Shehu ka refuzuar të japë shpjegime, ndërkohë që është nën kujdesin e mjekëve në Spitalin e Traumës.

Ndërkohë janë shoqëruar për të dhënë shpjegime edhe dy truprojat e Sali Berishës.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco