Dhunoi dhe vodhi prostitutën 21-vjeçare, arrestohet i riu shqiptar në Shtutgart

Dhunoi dhe vodhi prostitutën 21-vjeçare, arrestohet i riu shqiptar në Shtutgart

12:30, 04/12/2022
A+ Aa A-

Një 34-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë së Shtutgartit në Gjermani, pasi akuzohet se grabiti një prostitutë 21-vjeçare. Ngjarja ndodhi në një ndërtesë në Leonhardstrasse mbrëmjen e së shtunës.

Pas marrëdhënies seksuale, mes 21-vjeçares dhe 34-vjeçares duket se rreth orës 04:40 ka pasur mosmarrëveshje, gjatë të cilave mësohet se i riu ka sulmuar vajzën dhe i ka vjedhur 130 euro.

Ndërkohë, vajza ishte në gjendje të shtypte butonin e emergjencës, ndërsa sigurimi i hotelit arriti të kapte shqiptarin, i cili u arrestua nga policia. Me kërkesë të prokurorit publik, 34-vjeçari shqiptar më 3 dhjetor 2022 është nxjerrë para gjykatës, e cila ka lëshuar një urdhër-arresti.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco