Aksident i katërfishtë në aksin Kavajë-Durrës, dy persona të plagosur

Aksident i katërfishtë në aksin Kavajë-Durrës, dy persona të plagosur

20:44, 25/09/2022
A+ Aa A-

Një aksident i katërfishtë ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në aksin Durrës-Kavajë, ku për pasojë kanë mbetur të lënduar dy persona të cilët janë jashtë rrezikut për jetën.

Sipas policisë në rrugën Kavajë-Durrës, janë përplasur mjetet me drejtues shtetasit E. R., Z. S., A. Sh., dhe Xh. H.

Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar pasagjerët shtetasit V. R., dhe E. S., të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi

Më datë 25.09.2022, në rrugën Kavajë - Durrës, janë përplasur mjetet me drejtues shtetasit E. R., Z. S., A. Sh., dhe Xh. H. 

Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar pasagjerët shtetasit V. R., dhe E. S., të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të  rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco