Garda merr në ruajtje Prokurorinë dhe Gjykatën e Posaçme

Garda merr në ruajtje Prokurorinë dhe Gjykatën e Posaçme

13:39, 24/06/2022
A+ Aa A-

Garda e Republikës do të marrë në ruajtje Gjykatën e Posaçme dhe SPAK.

Sipas vendimit të marrë, shërbimet e Policisë së Shtetit do të zëvendësohen me punonjës të Gardës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco