Tritoli tek Duka/ Veliaj: Ka konflikte me bandat e Shijakut

Tritoli tek Duka/ Veliaj: Ka konflikte me bandat e Shijakut

23:43, 24/01/2022
A+ Aa A-

Kreu i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj i ka quajtur filma raportimet për tritol në shtëpinë e Presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit Armand Duka mbrëmjen e sotme.

Në një lidhje direkte me emisonin ‘Të Paekspozuarit’, Veliaj i quajti këto filma, ndërkohë që më pas tha se kjo është për pasojë të konflikteve të Dukës me bandat e Shijakut.

Veliaj: Lëri këto filma tani. Konfliktet që ka me bandat e Shijakut.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

arqile25/01/2022 09:52

Pse e lene te lire kete kurven krydbashkiak nuk han inat keta bura qe shan ky pisi.

Shqiptari25/01/2022 00:25

Ku i di ky lali Plehu se cilat na qenkan keto "bandat e Shijakut"? Si ka mundesi qe keto "bandat" i njohka lali Plehu, i njeh shteti, policia dhe qeveria dhe nuk i arreston? Kush jane pjesetaret e kesaj "bande"? Nese Duka paska sherre me keto "banda", pse e gjeten pikerisht sot keta "banditet" e Shijakut, pikerisht ne kete situate zgjedhore per kreun e FSHF? Kaq budallenj, idiote dhe injorante i dine shqiptaret keta plehra dhe krimba halesh?

Shto koment

Denonco