Shpërthen bombula e gazit, zjarr në një banesë në Tiranë

Shpërthen bombula e gazit, zjarr në një banesë në Tiranë

11:33, 09/12/2021
A+ Aa A-

Një banesë në Tiranë është përfshirë nga flakët paraditen e sotme. Policia bën me dije se shkak është bërë shpërthimi një bombule gazi.

Forcat zjarrfikëse ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e flakëve. Ndërkohë po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

“Me datë 09.12.2021, rreth orës 11:10, në një kompleks pallati, si pasojë e shpërthimit të një bombule gazi, ka rënë zjarr në banesën e shtetases A. K., ku ka vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit. Vijon puna nga grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco