EMRAT/ Babë e bir qëllojnë me grushte punonjësit e policisë në Mallakastër Foto ilustruese

EMRAT/ Babë e bir qëllojnë me grushte punonjësit e policisë në Mallakastër

10:00, 23/07/2021
A+ Aa A-

Një përplasje ka ndodhur në Mallakastër. Sipas njoftimit të uniformave blu janë goditur gjatë ushtrimit të detyrës nga dy persona.

Ndërkohë që u arrestua shtetasi Besnik Malkaj, pasi në bashkëpunim me djalin e tij goditi punonjësit e policisë.

Njoftimi:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Mallakastër arrestuan në flagrancë shtetasin B. M., 56 vjeç, banues në Mallakastër, si edhe shpallën në kërkim shtetasin F. M., 27 vjeç, pasi në afërsi të banesës së tyre kanë kundërshtuar me dhunë dhe kanë goditur me grushte punonjësit e Policisë, të cilët kishin shkuar në ndihmë të punonjësve të AKU-së.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco