Lajmi i fundit

Shuplaka e ODIHR: Përdorimi i administratës i dha PS-së një avantazh domethënës

Aksident i frikshëm, përmbyset makina tek mbikalimi i Kamzës

Aksident i frikshëm, përmbyset makina tek mbikalimi i Kamzës

17:59, 19/06/2021
A+ Aa A-

Pasditen e sotme, një aksident ka ndodhur tek mbikalimi i Kamzës në Tiranë.

Një nga mjetet e përfshira në aksident është përmbysur në mes të rrugës.

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca të shumta policie dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco